Pääsivu Joukkueet Säännöt Johtokunta World Cup Grail Quest

Loppuottelut

PePo - Gunz For Hire (2 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
PePo vs. Gunz For Hire 3 - 2 4vs4 Uljami 06.08.2020 21:40
Gunz For Hire vs. PePo 1 - 2 ja. 4vs4 Uljami 06.08.2020 21:10
PePo vs. Gunz For Hire 1 - 2 ja. 4vs4 Uljami 06.08.2020 20:41

Pronssiottelu

Manhattan - Canucks (0 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Manhattan vs. Canucks 1 - 9 4vs4 Sane 09.08.2020 21:53

Välierät

PePo - Manhattan (2 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
PePo vs. Manhattan 2 - 1 4vs4 Falco 05.08.2020 23:21
Manhattan vs. PePo 1 - 6 4vs4 Falco 05.08.2020 22:58
PePo vs. Manhattan 3 - 9 4vs4 Falco 05.08.2020 22:31
Canucks - Gunz For Hire (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Gunz For Hire vs. Canucks 3 - 0 4vs4 deke 04.08.2020 21:16
Canucks vs. Gunz For Hire 2 - 6 4vs4 deke 04.08.2020 20:50

Puolivälierät

alienit - Canucks (1 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
alienit vs. Canucks 2 - 4 4vs4 Loren 28.07.2020 23:59
Canucks vs. alienit 6 - 3 4vs4 Loren 28.07.2020 23:26
alienit vs. Canucks 6 - 3 4vs4 Rakell 28.07.2020 22:54
Manhattan - Blackhearts (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Blackhearts vs. Manhattan 0 - 8 4vs4 Yan 02.08.2020 23:31
Manhattan vs. Blackhearts 6 - 3 4vs4 Yan 02.08.2020 23:10
Viimeiset Hitaat - PePo (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
PePo vs. Viimeiset Hitaat 4 - 2 4vs4 vanil 02.08.2020 21:46
Viimeiset Hitaat vs. PePo 1 - 3 4vs4 vanil 02.08.2020 21:19
Oulun Kärpät - Gunz For Hire (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Gunz For Hire vs. Oulun Kärpät 5 - 2 4vs4 Määd 28.07.2020 22:53
Oulun Kärpät vs. Gunz For Hire 2 - 7 4vs4 Määd 28.07.2020 22:24

2. kierros

Paitsio - Viimeiset Hitaat (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Viimeiset Hitaat vs. Paitsio 7 - 2 4vs4 vanil 27.07.2020 22:17
Paitsio vs. Viimeiset Hitaat 2 - 3 ja. 4vs4 vanil 27.07.2020 21:49
Oulun Kärpät - Conquer (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Conquer vs. Oulun Kärpät 3 - 8 4vs4 Japezu 20.07.2020 22:55
Oulun Kärpät vs. Conquer 3 - 0 4vs4 Japezu 20.07.2020 22:24
Project One - Gunz For Hire (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Gunz For Hire vs. Project One 4 - 1 4vs4 Donskoi 27.07.2020 20:55
Project One vs. Gunz For Hire 3 - 4 ja. 4vs4 Donskoi 27.07.2020 20:24
PePo - Elmira Jackals (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Elmira Jackals vs. PePo 1 - 5 4vs4 niku 28.07.2020 19:05
PePo vs. Elmira Jackals 5 - 1 4vs4 niku 28.07.2020 18:36
Sinappikone - alienit (1 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Sinappikone vs. alienit 2 - 3 ja. 4vs4 Loren 21.07.2020 22:52
alienit vs. Sinappikone 1 - 4 4vs4 Rippe 21.07.2020 22:06
Sinappikone vs. alienit 4 - 5 ja. 4vs4 Rippe 21.07.2020 21:34
Teppo Winnipeg - Blackhearts (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Blackhearts vs. Teppo Winnipeg 8 - 0 4vs4 Mop 27.07.2020 19:25
Teppo Winnipeg vs. Blackhearts 1 - 2 ja. 4vs4 Mop 22.07.2020 20:20
Ylämummo - Canucks (1 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Ylämummo vs. Canucks 4 - 10 4vs4 Rippe 22.07.2020 00:13
Canucks vs. Ylämummo 5 - 6 ja. 4vs4 Rippe 21.07.2020 23:42
Ylämummo vs. Canucks 3 - 9 4vs4 Rippe 21.07.2020 23:06
HC Tyrmäys - Manhattan (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Manhattan vs. HC Tyrmäys 8 - 3 4vs4 Trn 26.07.2020 22:02
HC Tyrmäys vs. Manhattan 5 - 9 4vs4 Trn 26.07.2020 21:31

1. kierros

Kauniit ja Rohkeat - Conquer (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Conquer vs. Kauniit ja Rohkeat 3 - 0 4vs4 stefano 19.07.2020 21:58
Kauniit ja Rohkeat vs. Conquer 4 - 5 4vs4 stefano 19.07.2020 21:22
Ravers - Oulun Kärpät (1 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Ravers vs. Oulun Kärpät 0 - 3 4vs4 LiigaReis 14.07.2020 22:54
Oulun Kärpät vs. Ravers 2 - 0 4vs4 LiigaReis 14.07.2020 22:21
Ravers vs. Oulun Kärpät 7 - 1 4vs4 LiigaReis 14.07.2020 21:55
Teppo Winnipeg - Metsän Kiekko (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Metsän Kiekko vs. Teppo Winnipeg 2 - 5 4vs4 Anakin 16.07.2020 19:17
Teppo Winnipeg vs. Metsän Kiekko 6 - 1 4vs4 Anakin 16.07.2020 18:46
Gunz For Hire - HB Torshavn (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
HB Torshavn vs. Gunz For Hire 2 - 10 4vs4 deke 19.07.2020 22:32
Gunz For Hire vs. HB Torshavn 9 - 1 4vs4 deke 19.07.2020 22:05
Ylämummo - Juventus (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Juventus vs. Ylämummo 0 - 5 4vs4 Falco 21.07.2020 13:35
Ylämummo vs. Juventus 5 - 0 4vs4 Falco 21.07.2020 13:35
Paitsio - HC SpeddyCat (2 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Paitsio vs. HC SpeddyCat 6 - 5 ja. 4vs4 -Escape- 15.07.2020 22:03
HC SpeddyCat vs. Paitsio 3 - 2 4vs4 -Escape- 15.07.2020 21:33
Paitsio vs. HC SpeddyCat 2 - 0 4vs4 -Escape- 15.07.2020 21:08
PePo - Most Wanted (2 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
PePo vs. Most Wanted 4 - 2 4vs4 hari 17.07.2020 00:38
Most Wanted vs. PePo 7 - 1 4vs4 hari 17.07.2020 00:13
PePo vs. Most Wanted 4 - 2 4vs4 hari 16.07.2020 23:46
Viimeiset Hitaat - Obsessive (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Obsessive vs. Viimeiset Hitaat 2 - 10 4vs4 moron 19.07.2020 23:38
Viimeiset Hitaat vs. Obsessive 6 - 2 4vs4 moron 19.07.2020 23:08
Project One - Brazil (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Brazil vs. Project One 2 - 4 4vs4 Donskoi 15.07.2020 20:55
Project One vs. Brazil 2 - 1 ja. 4vs4 Donskoi 15.07.2020 20:26
Manhattan - Renegades (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Renegades vs. Manhattan 4 - 8 4vs4 Trn 16.07.2020 20:09
Manhattan vs. Renegades 6 - 4 4vs4 Trn 16.07.2020 19:42
Canucks - farssi (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
farssi vs. Canucks 5 - 10 4vs4 humble 15.07.2020 21:10
Canucks vs. farssi 8 - 3 4vs4 humble 15.07.2020 20:41
Kuolema - Sinappikone (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Sinappikone vs. Kuolema 2 - 1 4vs4 Falco 16.07.2020 22:20
Kuolema vs. Sinappikone 1 - 2 ja. 4vs4 -Escape- 16.07.2020 21:47
Devils - alienit (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
alienit vs. Devils 5 - 3 4vs4 Rakell 16.07.2020 21:33
Devils vs. alienit 4 - 5 ja. 4vs4 Nipsu 16.07.2020 21:02

Säälikierros

Juventus - H.C.P (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
H.C.P vs. Juventus 2 - 3 ja. 4vs4 LaJoya 13.07.2020 22:39
Juventus vs. H.C.P 6 - 4 4vs4 LaJoya 13.07.2020 22:05
alienit - Kiekon Vastaisuus (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Kiekon Vastaisuus vs. alienit 0 - 8 4vs4 Rakell 09.07.2020 21:54
alienit vs. Kiekon Vastaisuus 4 - 2 4vs4 Loren 09.07.2020 21:18
Brazil - Narrilauma (2 - 1)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Brazil vs. Narrilauma 6 - 5 ja. 4vs4 Sute 09.07.2020 23:49
Narrilauma vs. Brazil 3 - 6 4vs4 Sute 09.07.2020 23:08
Brazil vs. Narrilauma 1 - 7 4vs4 Sute 09.07.2020 22:32
Obsessive - Frölunda (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Frölunda vs. Obsessive 2 - 3 4vs4 moron 09.07.2020 22:09
Obsessive vs. Frölunda 4 - 3 4vs4 moron 09.07.2020 21:40
Metsän Kiekko - Rögle BK (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Rögle BK vs. Metsän Kiekko 3 - 4 4vs4 Ael 12.07.2020 22:43
Metsän Kiekko vs. Rögle BK 9 - 1 4vs4 Ael 12.07.2020 22:05
Conquer - MunQ Mania (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
MunQ Mania vs. Conquer 2 - 4 4vs4 rekku 12.07.2020 22:29
Conquer vs. MunQ Mania 5 - 3 4vs4 rekku 12.07.2020 22:00
Oulun Kärpät - Siberian Huskies (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Siberian Huskies vs. Oulun Kärpät 1 - 4 4vs4 Määd 12.07.2020 20:42
Oulun Kärpät vs. Siberian Huskies 4 - 2 4vs4 Määd 12.07.2020 20:10
farssi - Caribbean (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Caribbean vs. farssi 0 - 5 4vs4 Falco 14.07.2020 11:45
farssi vs. Caribbean 5 - 0 4vs4 Falco 14.07.2020 11:45
Blackhearts - HC Helsinki-Vantaa (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
HC Helsinki-Vantaa vs. Blackhearts 1 - 5 4vs4 Mop 07.07.2020 22:48
Blackhearts vs. HC Helsinki-Vantaa 5 - 3 4vs4 yarkko 07.07.2020 22:15
Knightclub - Sinappikone (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Sinappikone vs. Knightclub 3 - 2 4vs4 Failt 12.07.2020 22:25
Knightclub vs. Sinappikone 3 - 6 4vs4 Failt 12.07.2020 21:48
HC SpeddyCat - Kohma Tigers (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Kohma Tigers vs. HC SpeddyCat 1 - 9 4vs4 -Escape- 07.07.2020 22:33
HC SpeddyCat vs. Kohma Tigers 5 - 1 4vs4 -Escape- 07.07.2020 21:58
HC Pilsner-Urquell - HB Torshavn (0 - 2)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
HB Torshavn vs. HC Pilsner-Urquell 6 - 4 4vs4 ilma 12.07.2020 23:41
HC Pilsner-Urquell vs. HB Torshavn 0 - 2 4vs4 ilma 12.07.2020 23:11
Elmira Jackals - Crystal Spirit (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Crystal Spirit vs. Elmira Jackals 3 - 11 4vs4 joq 12.07.2020 19:47
Elmira Jackals vs. Crystal Spirit 6 - 1 4vs4 joq 12.07.2020 19:12
Most Wanted - Kiekon Tulevaisuus (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
Kiekon Tulevaisuus vs. Most Wanted 2 - 10 4vs4 Sane 12.07.2020 22:00
Most Wanted vs. Kiekon Tulevaisuus 8 - 0 4vs4 Sane 12.07.2020 21:25
Renegades - HC Helakiekko (2 - 0)
joukkueet tulos pelimuoto tuomari aika
HC Helakiekko vs. Renegades 2 - 10 4vs4 Kahun 10.07.2020 20:04
Renegades vs. HC Helakiekko 6 - 2 4vs4 Kahun 10.07.2020 19:42

Kiekko Cup XV

Haku